czwartek, 4 września 2014

Krótkie info, odblaski.

Witam was,
Generalnie nie lubię mieszać bloga prywatnego z firmowym ale myślę, że tym razem mogę się nagiąć. Zwłaszcza, że nie wszyscy czytający tego bloga, czytają naklejkowego, a info może być przydatne.
Od 31 sierpnia wszyscy poruszający się poza terenem zabudowany powinni być zaopatrzeni w odblaski. Przygotowaliśmy więc, nowy dział w sklepie: bezpieczeństwo (klik). Tu możecie zakupić odblaskowe wprasowanki które można aplikować żelazkiem na kurtki, torby czy plecaki. Materiał odblaskowy posiada wszystkie niezbędne normy i certyfikaty.  Szerszy opis i charakterystyka użytkowania w opisie pod każdym produktem.

Jeśli macie jakieś sugestie jakie jeszcze grafiki mogły by się znaleźć w tym dziale to zapraszam do dyskusji i komentowania tego posta.

Kilka fotek z zastosowania
Pozdrawiam,
Karola

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. W sumie to każda wprasowanka typu FLEX od kiedy pojawiły się w sklepie może być w odblasku tylko wcześniej nie mieliśmy oferty z małymi grafikami bo były one dedykowane głównie na koszulki czy poduszki.

   Usuń
 2. na pewno się przydadzą!
  całuski, Kochana♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Psia łapa rules!!! Jestem zachwycona :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie odblaski na pewno się przydadzą, zwłaszcza właśnie żeby wprasować dziecku do plecaczka. Super!:)) Uściski przesyłam:))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...