piątek, 29 marca 2013

Zawiesiłam się jak Windows...

Na początek chciałam Wam serdecznie podziękować, za komentarze dotyczące mojej kuchni. Miło się zaskoczyłam tak pozytywnym odbiorem, tego mojego kuchennego bajzlu.

Później(po kuchni) to ze mną już było gorzej, co chyba najlepiej opisuje ostatni post. Zawiesiłam się blogowo niczym Windows 95 i kompletnie nie wiem co się u Was dzieje. Jeszcze pewnie prędko nie nadrobię zaległości. Bo choć wirtualnie jestem w stagnacji, to w realu dzieje się dużo i szybko. Mamy końcówkę marca, a różnych ekstremalnych sytuacji wystarczyło by na cały rok.
Bo jak tu się nudzić, kiedy człowiek wstaje rano, odczytuje nocnego SMSa a godzinę później jest w trasie do Łodzi.
Z tego wszystkiego nie uczciliśmy takiej "magicznej daty" 13.03.2013, czyli naszej 3 rocznicy ślubu. Zwyczajnie nie było kiedy...

Dekoracje  świąteczno-wiosenne to właściwie to co zostało po sesji w naklejkowym blogu  i czego zwyczajnie nie chciało mi się już odklejać, celem przywrócenia do stanu pierwotnego. Dzięki temu mam choć symboliczną namiastkę dekoracji (w porównaniu do bazi z zeszłego roku :P).  I tło by złożyć życzenia :)

Życzę Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy oraz cudu nadejścia wreszcie wiosny :)Pozdrawiam cieplutko,
Karola

6 komentarzy:

  1. Wszystkiego dobrego...zdrowych, radosnych Swiat!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za życzenie i również życzę pogodnych i nieśpiesznych Świąt:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...