środa, 6 lutego 2013

Wiejska natura ma i Warszawa...

Dzisiaj jedziemy do Warszawy. Ja która zawsze gubi się w miejskiej przestrzeni, jestem trochę przerażona tym wielkim miastem, trochę podekscytowana i trochę zawiedziona.... bo pora roku nie sprzyja szwendaniu się, a cel podróży jest z góry ustalony: RemaDays Warsaw. Tak, tak targi reklamy, nie rękodzieła (niestety) ale też na "R"  :p
Jedziemy zobaczyć co nowego w trawie reklamy, mediów i poligrafii piszczy :)

I jeszcze info w sprawie naklejek, bo dostaje zapytania o naklejki tablicowe. Ogłaszam wszem i wobec, że każda ciemna naklejka ze sklepu może być jednocześnie tablicą.
Chciałabym podziękować także, za tyle pozytywnych komentarzy na temat wyglądu  mojej "nory".
Musze coś wyjaśnić, nazwa "nora" wzięła się od tego, że się w niej zaszywam, a nie dlatego, że jest ciemna czy nieprzyjemna. Bynajmniej nie ma w tej nazwie jakiś negatywnych emocji z mojej strony, choć jak uświadomił mi mąż, pisze podobno dość pesymistycznie (nie zauważyłam :P) . Wychodzi, że mam ciężkie pióro (klawisze) i nie do końca jestem tego świadoma, że moje grafomańskie wywody wzbudzają takie uczucia. W wypracowaniach z polskiego nigdy dobra nie byłam i jak widać nic się nie zmieniło :) Wychodzi na to, że nie wiadomo co autor miał na myśli, ale postara się pisać bardziej syntetycznie i zwięźle, to może ktoś go zrozumie :)

Pozdrawiam cieplutko,
Karola

6 komentarzy:

 1. Zawsze mnie zastanawiało skąd ludzie biorą energię żeby jeździć na różne targi i takie tam inne... ja która od zawsze mieszka w Warszawie, nigdy nie chodziłam na żadne wystawy, targi itp :D Może to się zmieni jak się z miasta wyprowadzę... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłej podróży i owocnego pobytu!
  ja tam nie uważam, żebyś jakos szczególnie pesymistycznie pisała♥
  cmoki

  OdpowiedzUsuń
 3. eee Nora ja nie miałam zlych skojarzeń, raczej wiedziałam że to tak pieszczotliwie :) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. "Nora" z poprzedniego posta prezentuje się super! Wszystko pięknie do siebie pasuje, normalnie zazdroszczę takiego miejsca pracy. pozdrawiam i baw się dobrze w Stolicy :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...