sobota, 27 października 2012

W przededniu małej masakry...

Mało mnie ostatnio, a to za sprawą wielu rzeczy które zbiegły  się czasie. W przeciągu ostatnich 3 tygodni ociepliliśmy strych, zmniejszyliśmy deficyt meblowy (poprzez 2 regały, łóżko i szafę). Ale najgorszy był ostatni tydzień: sprzątanie, układanie i wnoszenie (na strych). Jeszcze trzy dni bolały mnie nogi od biegania góra, dół.  

Wszystko było walką z czasem, bo rozpoczęła się cieczka. Na nasze szczęście Jogi reaguje tylko na płodne dni, ale baski lubią je mieć rozłożone w czasie i z przerwami.  A wtedy jest mała masakra. Jestem odpowiedzialna i nie planuje produkować kundli z kazirodczych związków (na temat pseudo hodowli innym razem). To, że pracujemy w domu daje nam możliwość upilnowania towarzystwa, bez konieczności kastracji (cieczka jest raz w roku!).     

Z tego wszystkiego nie mam żadnych dekoracji jesiennych którymi mogłabym się pochwalić. Rozstawiłam tylko trochę świec by dodać salonowi pozornego ciepła. Spokój tu panujący to cisza przed burzą. Psy jeszcze są grzeczne, jeszcze śpią razem za chwilę będzie bieganie, śpiewy i piski.   
Miłego weekendu

Karola

sobota, 6 października 2012

Czasem warto coś przeoczyć...

Wczoraj mój kochany małż wymyślił w jednej chwili, jedziemy do IKEI po regał. Jak powiedział tak też uczyniliśmy, na miejscu kupując jeszcze łóżko, tak przy okazji :p (nowy prysznic bardziej by się przydał, ale kto by się przejmował takimi pierdołami). I nie było by w tym wielkiej hecy, ani mojego posta, gdyby dwie gapy wzięły od razu dwa stelaże do szacownego łóżka, zamiast jednego. Skutkiem czego dzisiaj pojechaliśmy kolejny raz, kupując znowu masę innych "potrzebnych" pierdół (czy ja już wspominałam, że priorytetem jest prysznic?!). I tu pragnę wam donieś zwłaszcza tym papierowo scrabookingowym, że coś fajnego pojawiło się w asortymencie Ikea Family za całe 12,99  ot takie oto wycinanki:


Jest jeszcze takie:

 ale ja go w Gdańsku nie widziałam, albo trzeba kolejny raz pojechać :p

Pozdrawiam Was, życząc słonecznej niedzieli  :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...